تیر ۱, ۱۳۹۷

5 ابزار رایگان برای انجام طراحی گرافیکی آنلاین

طراحی گرافیکی آنلاین یکی از کارهایی است که اکثرافرادی که در شبکه های اجتماعی و وب سایت فعالیت می کنند استفاده می کنند ، خیلی از مواقع  برای فعالیت در شبکه های اجتماعی و جلب توجه بیشتر کاربران خود و یا برای وب سایت خود نیاز دارید که عکس های مناسب ، گرافیکی و خوب داشته باشید ، در اینجا 5 ابزار رایگان برای انجام طراحی گرافیکی آنلاین به شما معرفی می کنم که در این مسیر به شما کمک می کند .

طراحی گرافیکی آنلاین

1 – LiveLuvCreat

live-love-create

یک عکس حرفه ای برای پست جدید خود می خواهید ؟ یک عکس تاثیر گذار برای شبکه های اجتماعی میخواهید ؟ LiveluvGreat به شما اجازه می دهد به صورت آنلاین بر روی عکس خود ویرایش انجام دهید ، افکت و بوردر اضافه کنید و بسیاری امکانات که در انتها یک عکس با کیفیت مناسب به شما می دهد ، شما می توانید برای انجام تغییرات عکس را از داخل کامپیوتر و یا پروفایل فیسبوک آپلود کنید .

2 – Canva

canva

با یک دیتابیس بیش از 1 میلیون عکس یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام کارهای گرافیکی است ، این وب سایت پر است از تمپلیت هایی با هر نوع قالب گرافیکی ، کلید ها ، پوسترها ، اینفوگرافی و هر آنچه که فکر آن را بکنید ،عملا یک نوع طراحی گرافیکی آنلاین می باشد  همچنین مملو از عکس های فوق العاده و جالب برای مخصوص استفاده در Pinterest است و یکی از بهترین بخش های این وب سایت تمپلیت های وکتور موجود در این سایت می باشد که همگی به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد .

3 – Logo Type Maker 

logotype

دنبال ابزاری برای ساخت لوگو میگردید ؟ این سایت یکی از بهترین پیشنهادها برای این مساله است ، شما با ورژن رایگان می توانید از بین لوگوها انتخاب کنید و یک سری تغییرات مثل رنگ ، نوشته ها و …. بنا به دلخواه خود انجام دهید ،همچنین با پرداخت هزینه 24.75 دلار به ازای هر لوگو امکانات کامل و باور نکردنی به شما می دهد .

4- PicCollage 

piccollage

این ابزار برای هر  سیستم عامل آندروید و IOS موجود است ، شما می توانید برای ساختن عکس های با کیفیت و دادن انواع و اقسام افکت هایی گرافیکی با آپلود کردن از گالری خود یا صفحه فیسبوک خودتان لحظات لذت بخشی را تجربه کنید.

5 – Business Card Land 

businesscardland

میخواهید کارت ویزیت شخصی خودتان را داشته باشید ؟ این سایت به شما کمک می کند از بین قالب های آماده یکی راانتخاب کنید و به نسبت علاقه خود تغییرات جالبی را انجام دهید ، همه این کارها را  فقط در عرض چند دقیقه انجام دهید و کارت خودتان را پرینت بگیرید.

برچسب مقاله

پست مرتبط