تیر ۲۵, ۱۳۹۷

پیشنهاد هایی برای فروش در اینستاگرام

در این مقاله پیشنهاد ها و مثال هایی برای فروش در اینستاگرام مطرح شده است :

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی بین رقیبان خودش هست ، فروش در اینستاگرام یکی از راه های کسب درآمد به حساب می آید ، خیلی از راه هایی فروش که استفاده می شود جز ایجاد مزاحمت برای کاربران نتیجه بیشتری در بر ندارد ، در اینجا چند مدل موفق از این مساله در کنار چند پیشنهاد برای شما مطرح می شود .

فروش عکس در اینستاگرام 

فروش در اینستاگرام

با توجه به این مقاله نشریه Forbes ، آقای دانیل آرنولد در تولد ۳۴ سالگی تصمیم به فروش عکس های خودش در اینستاگرام می گیرد ،  ، ایشان مبلغ ۱۵۰ $ برای هر عکس خود قیمت می گذارند ، یک روز پس از ارایه این پیشنهاد ۱۵ هزار دلار برای عکس ها فروش می کند ، در واقع این یک نمونه خیلی موفق از فروش در اینستاگرام است.

در اینجا می توانید از دنبال کنندگان دانیل آرنولد باشید .

فروش لباس و زیور آلات 

فروش در اینستاگرام

یکی دیگر از موارد فروش در اینستاگرام ، فروش لباس و زیورآلات می باشد ، استفاده از هشتگ های خوب و پربازدید در این زمینه در کنار عکس محصول شما و اطلاعات کامل محصول از جمله سایز ، رنگ بندی ، قیمت و هر آنچه که به مشتری اطلاعات کامل بدهد ، یکی از هشتگ های معروف در دنیا برای فروش این نمونه محصولات ، هشتگ #ShopMyCloset می باشد .

یک گزینه جالب برای فروش زیورآلات و پوشاک اپلیکیشن Poshmark هست ، واقعا الگو و نمونه یک اپلیکیشن فوق العاده و موفق در این زمینه هست ، این مطلب شاید ربطی به اینجا نداشته باشد ولی بیان کردن این مساله به این دلیل بود که شاید کسی این الگو را ببیند و نمونه آن را در ایران پیاده کند.

خدمات 

فروش در اینستاگرام

یک نمونه موفق از فروش خدمات ، مرکز زیبایی مو Lime در ایالت میشیگان آمریکا می باشد ، این مرکز با ۳۰ هزار دنبال کننده روش حرفه ای برای فروش در اینستاگرام ارایه می دهد  ، این مرکز یکی از کارهای حرفه ای که انجام  می دهد این است که با پرداخت هزینه به افراد مشهور و سلبریتی محلی روی موی آن ها کار میکند و از آن ها درخواست می کند عکس خود را در صفحه اینستاگرام با لینک و توضیحات Lime قرار دهد .

من در این مطلب سعی کردم با آوردن چند نمونه موفق بین المللی ، الهام بخش برای کسب و کار شما باشد ، فراموش نکنید قرار نیست تقلید انجام شود فقط و فقط الگو برداری مناسب باعث موفقیت خواهد بود ؛ اگر دنبال فروش بیشتر در اینستاگرام هستید پیشنهاد های زیر هم مناسب خواهد بود :

۱ – استفاده از توضیحات کامل و مناسب ، هرچه نوشته شما بیشتر و کامل تر باشد بهتر است.

۲ – ازعلامت سوال و یا علامت تعجب در نوشته های خود استفاده نکنید ، حس خوبی به کاربر نمی دهد .

۳ – استفاده از عکس های حرفه ای باعث جذب بیشتر دنبال کنند برای شما می شود .

در ادامه سعی می کنم در زمینه فروش در اینستاگرام مطالب بیشتر و بهتری برای شما آماده کنم تا برای شما مفید باشد.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط