تیر ۱, ۱۳۹۷

افزونه آپارات وردپرس

افزونه آپارات وردپرس

قرار دادن ویدئوهای شما داخل سایت وردپرسی در عرض چند ثانیه با افزونه آپارات وردپرس … !

شاید تا به حال برای شما هم پیش اومده باشه که بخواین یه فیلم از خودتون یا یک فیلم خاص تبلیغاتی یا هر فیلم دیگه ای رو روی سایتتون قرار بدید، خوب برای این کار چند روش ممکن هست به ذهنتون برسه، مثلا بگید فیلم رو روی سایت خودم آپلود می کنم و بعد با یکم کد نویسی اون رو روی سایت قرار می دم، یا اینکه با خودتون بگید فیلم رو روی یکی از سایت های اشتراک فیلم ایرانی یا خارجی قرار می دم و از روش های اشتراک گذاری همون سایت ها برای قراردادن فیلم (مثلا استفاده از iframe) استفاده می کنم.

اما همیشه یه راه ساده تر هست که یا ساخته شده یا من و شما باید تلاش کنیم و اون رو بسازیم، روشی که ما پیشنهاد می کنیم ساخته شده پس نگران نباشید. برنامه نویسان خوب کشورمون یک افزونه برای وردپرس نوشتند به نام افزونه آپارات که یک کلید کوچیک رو به ویرایشگر متن سایت های وردپرسی شما اضافه می کنه و شما به راحتی می تونید بدون هیچ گونه کد نویسی فیلم موجود در آپارات رو روی سایت خودتون داشته باشید.

افزونه آپارات وردپرس

افزونه آپارات وردپرس

برای این کار مراحل زیر رو انجام بدید:

۱٫ دانلود افزونه: ابتدا افزونه آپارات وردپرس رو از اینجا دانلود کنید.

۲٫ نصب افزونه: حالا وارد پنل ادمین شده و از سمت راست در قسمت افزونه ها، افزودن افزونه رو کلیک کنید و افزونه آپارات وردپرس رو که در مرحله قبل دانلود کردید نصب کنید.

۳٫ فعال سازی: بعد از نصب در قسمت افزونه ها برید و مطمئن بشید که افزونه شما فعال هم شده است.

۴٫ استفاده از افزونه: حالا اگر به یکی از بخش های ویرایشی سایت برید مثل ویرایش متن یا ویرایش برگه در بخش ویرایشگر می تونید به راحتی آیکون آپارات  قابل مشاهده هست. عکس پایین رو ببینید همون آیکون صورتی رنگ فیلم (قبلا تو ویرایشگر نبوده دیگه پس می تونید پیداش کنید). حالا کافیه روی این آیکون کلیک کنید. آدرس فیلم تون رو باید وارد کنید، این آدرس دقیقا آدرسی است که در نوار آدرس صفحه فیلم شما موجود هست. این آدرس رو وارد کنید و تمام …

افزونه آپارات وردپرس

افزونه آپارات وردپرس

 

امیدوارم که مطلب براتون مفید بوده باشه …

در ضمن در صورتی که دوست دارید مطالب بیشتری در مورد وردپرس به این سبک نوشته بشه منتظر شنیدن نظراتتون این پایین هستم، چند لحظه زمان بیشتر نمی بره …

برچسب مقاله

پست مرتبط